Rozstrzygnięcie konkursu Olimpusek z języka angielskiego

Olimpusek z języka angielskiego

W marcu uczniowie klas I-III wzięli udział w ogólnopolskiej olimpiadzie z języka angielskiego Olimpusek.  Konkurs był dla uczniów okazją do sprawdzenia swojej znajomości słownictwa oraz podstawowych zwrotów. 

Nasze najmłodsze talenty językowe wykazały się wiedzą i zaangażowaniem, godnie reprezentując naszą szkołę. Najlepszy wynik uzyskała Helena Grodzka z klasy I a, zdobywając 84% punktów. Podczas wręczenia nagród wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie przekąski. 

Gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników, a rodzicom dziękujemy za wsparcie w rozwijaniu pasji do nauki języków obcych! Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach!