OPŁATA ZA OBIADY W CZERWCU 2026 r.
Opłata za obiady w czerwcu 2026 r. wynosi:
uczniowie – 112,00 zł (16 x 7,00 zł)
personel – 272,00 zł (16 x 17,00 zł)
Stołówka gotuje obiady do dnia 24.06.2026 r. W dniach 22.06. – 24.06.2026 r. odpisy obiadów nie będą przyjmowane. Odpisy można zgłaszać do 19.06.2026 r. do godz. 8.00.
Przelewu należy dokonać do dnia 10.06.2026 r. na indywidualne subkonto ucznia, podając jego imię i nazwisko oraz miesiąc żywieniowy.
Ze względu na wymagania organizacyjne stołówki prosimy o przestrzeganie ustalonych terminów wpłat.
Prosimy o wpłacanie podanej wyżej kwoty za dany miesiąc rozliczeniowy. Nie należy samodzielnie odliczać bieżących odpisów (pieniądze zostaną odliczone przez księgowość).
Rezygnację z obiadów w danym dniu należy zgłosić telefonicznie do godziny 8:00.
(41) 367 67 64 – świetlica szkolna
(41) 367 68 35 – intendent


