ŚWIETLICOWY TURNIEJ SPORTOWY

ŚWIETLICOWY TURNIEJ SPORTOWY

17 czerwca na szkolnym boisku odbył się Świetlicowy Turniej Sportowy dla uczniów klas 0–3 uczęszczających do świetlicy. Dzieci rywalizowały w ramach toru przeszkód, wykonując różnorodne zadania sprawnościowe. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, zręcznością i sportowym duchem. Turniej przebiegł w radosnej atmosferze, dostarczając wszystkim wielu pozytywnych emocji i dobrej zabawy.

Całe podium oraz całe zawody zdominowały dziewczynki z klasy 3a Esmiralda, Valeriia oraz Karolina. Dopełnieniem jest miejsce poza podium Lilianny oraz wyróżnienie dla sióstr Hani oraz Weroniki, które osiągnęły bardzo dobry czas będąc uczennicami "zerówki". Poniżej pełna klasyfikacja

I miejsce - Esmiralda Havryliak kl. 3a

II miejsce - Valeriia Tsvihun kl. 3a

III miejsce - Karolina Dyraga kl. 3a

IV miejsce - Lilianna Zając kl. 2b

Wyróżnienie - Hanna i Weronika Cieplińskie klasa "0"

Gratulacje dla nagrodzonych dziewczynek oraz pozostałych uczestników, którym na otarcie łez pozostał mały słodki upominek.