Podczas Dnia Otwartego w Szkole Podstawowej nr 13 w Kielcach odbył się Turniej Siatkówki z udziałem reprezentacji: Rodziców, Uczniów i Nauczycieli. Odbyła się wspaniała zabawa sportowa międzypokoleniowa, gdzie rywalizowali na boisku rodzice ze swoimi pociechami oraz nauczycielami. Miło było obserwować kilka atrakcyjnych starć nad siatką seniorów z juniorami Uczniowie zagrali świetny turniej . Można powiedzieć, że reprezentacja szkoły to drużyna z klasy 7a. Uczniowie zagrali beż kompleksów i wygrali ze swoimi rodzicami ! Nauczyciele w rywalizacji z Rodzicami uzyskali remis i wygrali z z Uczniami i tym samym zwyciężyli w Turnieju. Grano systemem każdy z każdym. Na drugim miejscu egzekwo uplasowali się Uczniowie i Rodzice, którzy mieli po jednej porażce i jednym zwycięstwie. Wszyscy uczestnicy Turnieju świetnie się bawili i głośno dopominali się o kolejne rozrywki. Organizatorzy przychylają się do głosu uczestników i myślą aby w niedalekiej przyszłości rozegrać kolejny Turniej!


