Dwujęzyczność łamie bariery - inscenizacja klasy 2b

uczniowie klasy 2b na scenie

Zwieńczeniem kończącego się projektu Dwujęzyczność łamie bariery było zaprezentowanie przez uczniów klasy 2b inscenizacji pt: W baśniowym świecie ekobohaterów, przygotowanej w ramach zajęć eco-CLIL.

Uczniowie wcieli się w dobrze znane i lubiane baśniowe postacie, które na scenie połączyły siły by pokazać coś niezwykle ważnego. Okazuje się bowiem, że nasi ulubieni bajkowi bohaterowie nie tylko przeżywali niesamowite przygody, ale na co dzień dbali również o środowisko naturalne.

Występ wywołał mnóstwo śmiechu wśród widzów i został nagrodzony gromkimi brawami, a uczniowie pokazali jak wielką moc mają małe, codzienne gesty na rzecz naszej planety.