W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 0 i 1 udali się do Teatru lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach na przedstawienie pt. „O rybaku i złotej rybce”. Spektakl bardzo podobał się uczniom i wzbudził wiele pozytywnych emocji. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy biednego rybaka i jego żony oraz magicznej złotej rybki, która spełniała życzenia. Na zakończenie aktorzy zrobili sobie z dziećmi wspólne zdjęcie, co sprawiło uczniom wiele radości.


