Z okazji Dnia Dziecka nasza klasa zorganizowała wspólny piknik. Chociaż pogoda nie była idealna i przez większość czasu niebo było zachmurzone, nie przeszkodziło nam to w dobrej zabawie!
Wspólnie spędziliśmy czas na rozmowach, zabawach i różnych grach. Wszyscy chętnie integrowali się ze sobą, dzięki czemu panowała miła i przyjazna atmosfera. Nie zabrakło także pysznych przekąsek, które umiliły nam wspólny odpoczynek. To był bardzo udany dzień!


