Laureaci - Szkoła Podstawowa klasy IV-VIII

 

Rok szkolny 2021/2022

  • I Wojewódzki Konkurs Literacko-Teatralny

Marcin Sołtys - II miejsce

Barbara Skoczek, Amelia Marczak - wyróżnienia

  • Mistrzostwa Kielc w siatkówkę

Drużyna w składzie: Jakub i Karol Krzemińscy, Antoni Malec, Kacper Bednarski, Marcin Sołtys, Jeremiasz Bętkowski, Aleksander Kosin, Karol Opałko, Alan Wszędybył, Norbert Rogowski - I miejsce

  • XX zawody gimnastyczne „Pierwszy krok gimnastyczny”

Filip Kot - złoty medal

  • Świętokrzyski Przegląd Teatrów Szkolnych

Teatrzyk na Prostej - III miejsce

  • XIX Międzyszkolny Konkurs Literacki "Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się, baśni, wij..."

Denys Izerhin - I miejsce

  • III Wojewódzki Konkurs z Informatyki

Kuba Konat - finalista

  • V Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

Oliwia Wielgo - finalistka

  • IX Wojewódzkie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

Wiktoria Jakubek - wyróżnienie

  • XVI Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „W świecie utworów Mistrza Adama”

 Amelia Opala – wyróżnienie

  • Konkurs  „List do Taty” zorganizowanym przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz  biuro senatora RP Krzysztofa Słonia – etap okręgowy

Magdalenia Piróg – II miejsce

Antoni Ślifierski – wyróżnienie

  • Konkurs plastyczny "Razem łatwiej" organizowany przez Świetlicę Wspierająco -  Integrującą PLUS w Kielcach

Helena Janusińska – II miejsce

Amelia Opala – III miejsce

Rok szkolny 2020/2021

  • II Wojewódzki Konkurs z Języka Rosyjskiego

Anna Kovalenko – laureatka

Denys Loskutov - laureat

  • II Wojewódzki Konkurs z Informatyki

Paweł Rozlach – finalista

  • II Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego

Emilia Malinowska - finalistka

  • Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo

Miłosz Bętkowski – III miejsce

  • Wojewódzki Konkurs „Kotwica – symbol Polski Walczącej”

Anna Kovalenko - II miejsce

  • Międzyszkolny konkurs "MOJA RADA NA ODPADA" organizowany przez Straż Miejską

Jessica Gumula, Julia Konieczna,  Maja Sularz , Maja Lutostańska, Wiktoria Janusek, Oliwia Szwed - wyróżnienie

Rok szkolny 2019/2020

  • XVII Międzyszkolny Konkurs Literacki „Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się, baśni, wij” w kategorii  klas VI

Marcin Sołtys – I miejsce

  • Miejski Konkurs Krasomówczy dla uczniów kl. VI - VIII szkół podstawowych "Mistrz oracji 12+"

Natalia Korban - III miejsce

  •  I Wojewódzki Konkurs z Informatyki

Lena Woźniak – finalistka

  • I Międzyszkolny Konkurs „Ökovolksmode - ekologiczna moda ludowa niemieckiego obszaru językowego”

Kaja Bołba – II miejsce

  •  XV Międzyszkolny Konkurs Jasełek i Przedstawień Wigilijnych

Jeremiasz Bętkowski – tytuł osobowości scenicznej

  • Świętokrzyska Bilardowa Liga Młodzieżowa

Alan Wszędybył – III miejsce

Rok szkolny 2018/2019

  • XIII Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "W świecie utworów Mistrza Adama".

Oliwia Wielgo - II miejsce
Natasza Kosowska – wyróżnienie

  • Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Paweł Rozlach - wyróżnienie

  • Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych

Klara Milewska – II miejsce

  • Ogólnopolski projekt edukacyjny promujący czytelnictwo

Uczniowie klasy V - Laur Mistrza Kreatywnej i Aktywnej Edukacji

Rok szkolny 2017/2018

  • Turniej Gier i Zabaw o Puchar Dyrektora Świetlicy Wspierająco - Integrującej "PLUS"

Uczniowie klas III - I miejsce

  • Międzyszkolne Zawody Gimnastyczne "Pierwszy krok gimnastyczny"

Julia Nowakowska - II miejsce
Natasza Kosowska - II miejsce
Karol Krzemiński - II miejsce
Marcin Linertowicz - III miejsce
Michał Wojtyna - III miejsce

  • Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Turnieju Gier i Zabaw

Uczniowie klas I - VI - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Tadeusz Kościuszko był dziś gościem naszej szkoły".

Magdalena Rokicka - II miejsce

Rok szkolny 2016/2017

  • Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców Klas V

Chłopcy z klas 4a i 5a - III miejsce

  • Ogólnopolski konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowany przez GWO "Gra czytelnicza"

Uczniowie klasy V - II miejsce

  • Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Paweł Rozlach - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Spelling Competition"

Ada Pedrycz - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się, baśni, wij..."

Emilia Malinowska - III miejsce

  • Międzyszkolne Zawody Gimnastyczne "Pierwszy Krok Gimnastyczny".

Marcin Linertowicz - I miejsce
Julia Nowakowska - II miejsce

  • Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Turnieju Gier i Zabaw.

Uczniowie klas I - VI - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs dla Uczniów Klas Czwartych "W świecie baśni".

Emilia Malinowska - I miejsce

  • "Bądź e(ko)nergetyczny i zostań konstruktorem ekologicznej elektrowni".

Wojciech Lichosik - wyróżnienie
Tomasz Karczewski - wyróżnienie
Adrian Sójka - wyróżnienie

  • XI Międzyszkolny Konkurs Literacko – Plastyczny „W świecie utworów Mistrza Adama”.

Tomasz Karczewski - II miejsce 

 

Rok szkolny 2015/2016

  • XIV Międzyszkolny Konkurs Literacki "Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się, baśni, wij..."

Nikodem Sałek - I miejsce
Oliwia Stankiewicz -
wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Memory Master"

Adrianna Pedrycz - laureatka II stopnia

  • V Turniej Gier z Zabaw o Puchar Dyrektora Świetlicy "PLUS"

Uczniowie klas V, VI - I miejsce

  • Mistrzostwa Szkół Podstawowych Kielc w Tenisie Stołowym chłopów

Klaudiusz Majewski, Tomasz Orczewski, Jakub Kundera - I miejsce

  • V edycji Wojewódzkiego Konkursu „Lepszy Internet zależy od Ciebie! Szanuj prawa autorskie i chroń dane osobowe w Sieci”

Julia Kwaśniewska - wyróżnienie

Rok szkolny 2014/2015

  • Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

Piotr Juzoń - laureat

  • Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY"

Jakub Pieczerak - wyróżnienie

  • XII Miejski Konkurs Literacki o tematyce profilaktycznej pod hasłem: "To nasza pasja dodaje nam skrzydeł..."

Aleksandra Ciołak - I miejsce

  • IX Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "W świecie utworów Mistrza Adama"
    • Album na temat życia i twórczości Adama Mickiewicza
      Agata Korny - I miejsce
    • Ilustracja do wybranego utworu Adama Mickiewicza wykonana w edytorze graficznym Paint
      Oliwia Stankiewicz - III miejsce
  • Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt klas piątych - III miejsce
  • Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego
    • klasy IV

Wojciech Linertowicz - I miejsce
Wojciech Rolecki - II miejsce

  • klasy V

Klaudiusz Majewski - I miejsce

 

Rok szkolny 2013/2014

  • Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

Marcin Madej - laureat
Wiktoria Belowska - finalistka

  • XIV Ogólnopolski Konkurs "Tomik literacki młodych autorów"

W tym roku w konkursie wzięło udział 589 szkół z całej Polski. Nadesłano 6127 prac.

  • Kategoria literacka
    Agata Korny - III miejsce
    Nikola Krupa - wyróżnienie
  • Kategoria edytorska
    Agata Korny - wyróżnienie  
     
  • III Turniej Gier i Zabaw o Puchar Dyrektora Świetlicy Wspierająco - Integrującej "PLUS"

Szkoła Podstawowa nr 13 - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

Nikola Krupa - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Julian Tuwim - dla dorosłych, dla dzieci... dla wszystkich":
  • Konkurs literacki "Każdy bywa poetą"

Agata Korny - I miejsce

  • XII Międzyszkolny Konkurs Literacki na Baśń Twórczą

Nikola Krupa - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Z ekologią za pan brat"

Nikola Krupa - I miejsce

  • Konkurs "Marsz - rajd po miejscach pamięci narodowej"

Szkoła Podstawowa nr 13 - II miejsce
Marcin Madej - II miejsce
Kasjan Gala - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Julian Tuwim - dla dorosłych, dla dzieci... dla wszystkich":
  • Konkurs multimedialny "Tuwim znany i nieznany”

Piotr Juzoń - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs plastyczny na ilustrację do utworów Juliana Tuwima "TUWIM 2013"

Agata Korny - II miejsce
Zuzanna Rak - II miejsce

  • I Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy pt. "Pocztówka z Wielkiej Brytanii"

Agata Korny - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "W świecie utworów Mistrza Adama"

Nikola Krupa - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Będę gimnazjalistą"

Nikola Krupa - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs "Z ekologią za pan brat"

Michalina Golda - wyróżnienie (fotografia)
Agata Korny - wyróżnienie (prezentacja multimedialna)
Krzysztof Rokicki - wyróżnienie (praca plastyczna)

  • Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

Mateusz Golda - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs "Zaczęło się od Westerplatte..."

Nikola Krupa - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs plastyczny na ilustrację do utworów Juliana Tuwima "TUWIM 2013"

Kinga Kamińska - wyróżnienie

  • Miejski Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Szkoły Podstawowej

Marcin Madej - wyróżnienie

 

Rok szkolny 2012/2013

  • Międzyszkolne Zawody Gimnastyczne "Pierwszy krok gimnastyczny"

Szymon Hanc - I miejsce
Mateusz Marcinkowski - I miejsce

  • Miejski Konkurs Recytatorski "W krainie wierszy Tuwima" - Świetlica PLUS

Maria Galińska - I miejsce

  • Ogólnopolski Turniej Pozgrywek w Gry Matematyczne Karciane

Mikołaj Tarczyński - I miejsce

  • Międzyszkolne Zawody Gimnastyczne "Pierwszy krok gimnastyczny"

Arkadiusz Bołba - II miejsce
Mateusz Banaś - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki z okazji Święta Polskiej Niezapominajki

Nikola Krupa - II miejsce

  • Ogólnopolski Turniej Pozgrywek w Gry Matematyczne Karciane

Jakub Pieczerak - II miejsce

  • VI Przegląd Małych Form Teatralnych o tematyce ekologicznej - "Ekodrama" - Ośrodek Kultury "Białogon" - II miejsce

Maria Galińska
Ewa Barankiewicz

Wiktoria Wiatrowska
Kamila Król

  • Ogólnopolski Turniej Pozgrywek w Gry Matematyczne Karciane

Jakub Pieczerak - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Nie ma dzieci - są ludzie..." Janusz Korczak

Adrian Bławat - III miejsce

  • Ogólnopolski Konkurs Literacki "Moja ulubiona postać bajkowa, którą spotkałem w Pacanowie"

Anna Kołbuc - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Nie ma dzieci - są ludzie..." Janusz Korczak

Marcin Madej - wyróżnienie

  • Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Piotr Juzoń - wyróżnienie
Mikołaj Tarczyński - wyróżnienie

  • X Miejski Konkurs Literacki o tematyce profilaktycznej

Ewa Ślusarczyk - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki

Mikołaj Tarczyński - wyróżnienie

  • Wyróżnienie Samorządu Województwa Świętokrzyskiego Talenty Świętokrzyskie dla Marii Grabowskiej

     

  • Międzyszkolny Konkurs "W świecie baśni"

Zuzanna Rak - nagroda za najpiękniejszy strój baśniowy

  • I Sympozjum Popularnonaukowe Dzieci - "Przyszłość już dziś"

Sesja I - Odkrywamy świat
Agata Korny - "Łazik, Cytrynek, Milczek i Kazik..."

Sesja II - Co nam w duszy gra
Jakub Pieczerak - "Perkusja wczoraj i dziś - tradycyjnie i nie tylko"

 

Rok szkolny 2011/2012

  • IX Wojewódzki Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych   

Maria Grabowska - laureatka  
Oliwia Czernecka – finalistka

  • Międzynarodowy konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

Maria Grabowska - laureatka
Mateusz Golda - laureat

  • Ogólnopolski Konkurs Literacki "Moja ulubiona postać bajkowa"

Maria Grabowska - wyróżnienie
Nikola Krupa - wyróżnienie

  • Konkurs Literacki w ramach XVIII Międzyszkolnego Konkursu Sienkiewiczowskiego

Nikola Krupa – I miejsce

  • Turniej Gier i Zabaw o Puchar Dyrektora Świetlicy Wspierająco-Integrującej „Plus” - I miejsce

Jakub Wróbel
Aleksandra Kosowska
Sylwia Jedynak
Paulina Orczewska
Agnieszka Świtoń
Ewelina Orlińska
Paweł Dudek
Robert Kępowicz
Sebastian Staszowski
Kamil Piłat

  • Międzyszkolne Zawody GimnastycznePierwszy Krok Gimnastyczny

Arkadiusz Bołba – I miejsce

  • Konkurs Recytatorski „Wiersze dla mamy” zorganizowany przez Świetlicę Wspierająco-Integrującą „Plus” oraz Teatr Lalki i Aktora ”Kubuś”

Maria Galińska – II miejsce

  • Międzyszkolne Zawody GimnastycznePierwszy Krok Gimnastyczny

Szymon Hanc – II miejsce

  • X Międzyszkolny Konkurs  Literacki  „Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się, baśni, wij…”

Nikola Krupa - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „W świecie utworów Mistrza Adama” 

Nikola Krupa - wyróżnienie

  • XIX Międzyszkolny Konkurs  „W świecie baśni”

Wiktoria Belowska - nagroda za najpiękniejszy strój baśniowy

 

Rok szkolny 2010/2011

  • Międzynarodowy Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

Oliwia Czernecka - wyróżnienie
Maria Grabowska - wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Feliksa Raka  

Marcin Pakuła - wyróżnienie

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

Bartosz Olszewski - finalista
Damian Rozlach - finalista

  • XV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego 

Agata Krzysztofek - finalistka

  • Międzyszkolne Zawody Gimnastyczne „Pierwszy Krok Gimnastyczny” 

Bartłomiej Staniec - I miejsce

  • IX Międzyszkolny Konkurs Literacki „Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się, baśni, wij...” 

Joanna Ochocka - I miejsce

  • IX Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Z ekologią za pan brat” 

Maria Grabowska - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „W świecie utworów Mistrza Adama” 

Marcin Pakuła - II miejsce

  • XII Międzyszkolny Konkurs Szybkiego Czytania 

Aleksander Bryczek - II miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno-Techniczny „Świąteczna kartka” 

Emilia Czerwińska - II miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno-Techniczny „Bohaterowie świętokrzyskich legend i baśni” 

Adrianna Dychała - II miejsce

  • III Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych (eliminacje powiatowe)

Uczniowie kl. Vb - III miejsce

  • "Dziecięca Estrada Folkloru – Kielce 2011"

Zespół "Jagiellonka" - III miejsce

  • IX Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Z ekologią za pan brat” 

Oliwia Czernecka - III miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Owoce w szkole” 

Wiktoria Belowska - III miejsce

  • Miejski Konkurs Plastyczny „Symbole Kielc”

Dawid Sikora - wyróżnienie

  • XII Międzyszkolny Konkurs Szybkiego Czytania 

Jakub Wróbel - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Walory przyrodnicze parków narodowych” 

Sylwia Jedynak - wyróżnienie
Rafał Strózik - wyróżnienie

  • IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki „Ludzie na straży życia i zdrowia” 

Oliwia Czernecka - wyróżnienie
Maria Grabowska - wyróżnienie

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego:

Zuzanna Ciosmak
Michał Kozłowski

  • V Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "W świecie utworów Mistrza Adama"

Marcin Pakuła - I miejsce, kategoria grafika komputerowa

  • Międzyszkolne Zawody Gimnastyczne

Andrzej Sytnyk - I miejsce

  • Miedzyszkolny Konkurs Literacki z okazji Święta Polskiej Niezapominajki

Iga Hombek - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Rezytatorsko-Plastyczny "Co słonko widziało"

Błażej Szczepanek - I miejsce

  • V Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "W świecie utworów Mistrza Adama"

Kaja Zawadzka - II miejsce, kategoria album

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno-Techniczny "Bożonarodzeniowe anioły i aniołki"

Marcin Madej - II miejsce

  • V Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "W świecie utworów Mistrza Adama"

Sylwia Jedynak - III miejsce, kategoria plastyczna

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki dla Uczniów Szkół Podstawowych "Będę gimnazjalistą"

Filip Skrok - III miejsce

  • III Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych "Ekodrama"

Uczniowie kl. Vb - III miejsce

  • Powiatowy Konkurs Piosenki o Zdrowiu

Lilia Khier, Paulina Orczewska, Michalina Śledż, Katarzyna Chmura,
Oliwia Sójka, Jakub Sadowski, Karolina Molenda, Dominika Szczygieł - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dbajmy o piękno naszego otoczenia"

Rafał Strózik - III miejsce

  • Międzyświetlicowy konkurs "Podwodny świat"

Natalia Kundera - III miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs "Baba Jaga świętokrzyska"

Marcin Madej - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Ojczyste piękno słowem malowane"

Aleksandra Kita - wyróżnienie

  • Dziecięce Spotkania Artystyczne

Zespół "Jadielonka"- wyróżnienie

 

Rok szkolny 2008/2009

  • VI Wojewódzki Konkurs Humanistyczny „Na Parnasie w szóstej klasie”

Mateusz Miernik – laureat

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki „Kręć się, kręć, wrzeciono, wij się, baśni, wij…”

Iga Hombek – II miejsce
Aleksandra Salamon - wyróżnienie

  • XII Konkurs Grafiki Komputerowej "Marzenia się spełniają"

Maja Wiśniewska - wyróżnienie

 

Rok szkolny 2007/2008

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

Aleksandra Wróbel - finalistka

  • VI Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny „W świecie mitów”

Urszula Górska, Hanna Piechowska, Ada Wojarska,
Mateusz Miernik, Karol Sosnowski – I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs "Zmiany klimatyczne a zdrowie"

Anna Winiarska - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs "Piękna przyroda - zdrowy świat"

Maja Bielecka - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs "Zmiany klimatyczne a zdrowie"

Kinga Dziarmaga - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki o nagrodę „Złote Pióro”

Małgorzata Bębacz – III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs "Piękna przyroda - zdrowy świat"

Maja Wiśniewska - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs "Z ekologią za pan brat"

Dalia Gala - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacko – Plastyczny „W świecie utworów Mistrza Adama”

Maja Bielecka – wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki „Niezapominajki – kwiaty z bajki”

Monika Ziętek – wyróżnienie

  • XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Dalia Gala – wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs "Piękna przyroda - zdrowy świat"

Piotr Burzawa - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs "Zmiany klimatyczne a zdrowie"

Weronika Szafraniec - wyróżnienie

  • Etap wojewódzki konkursu:

Anna Winiarska - wyróżnienie
Kinga Dziarmaga - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs "Z ekologią za pan brat"

Maja Bielecka - wyróżnienie
Zuzia Ciosmak - wyróżnienie