Laureaci - Szkoła Podstawowa klasy I-III

Rok szkolny 2021/2022

  • Międzyszkolny Turnieju Gier i Zabaw - III miejsce dla zespołu  w składzie:

    Klasa pierwsza: Zuzanna Bądel, Zuzanna Bielecka, Małgorzata Kopacz, Nina Marzec, Róża Drzewicz, Marysia Gęca, Kalina Szymczyk, Franciszek Cedro, Marcel Górczyński, Julian Ptak, Arkhyp Tymoshenko.

    Klasa druga: Sandra Wrona, Zuzanna Ziopaja, Nikola Zielińska, Julia Kret, Adam Rybak, Mateusz Bobowski, Yuossef Nasr Salama, Tymon Krzemiński, Mikołaj Szymczyk.

    Klasa trzecia: Antonina Piwowarczyk, Julia Górczyńska, Weronika Piwowarczyk, Nikola Szwed, Wiktor Bartocha, Marcel Chodorek, Nikodem Szymczyk, Kacper Sularz

  • Miejski konkurs plastyczny „Kielce elektromobilne – wobec tego jakie?”

Michalina Stradomska - III miejsce

  •  I Międzyszkolny konkursu poezji śpiewanej i mówionej w języku angielskim

Sofia Marsh - II miejsce

Antonina Piwowarczyk - wyróżnienie

  • I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły” 

Hanna Chylińska i Wiktor Bartocha - wyróżnienie

  • II Międzyszkolny Konkurs pt. „Wkręceni w języki”

Antonina Piwowarczyk i Julia Górczyńska - II miejsce

  • Konkurs SYNAPSIK MEN

Mateusza Bobowski i Youseff Nars Salama - laureaci, zdobywcy nagrody specjalnej

  • Konkurs plastyczny pt. "Ozdoba wielkanocna"

Zuzanna Bielecka - III miejsce

  • XXI Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno-Techniczny pt. "Bożonarodzeniowa szopka"

Antonina Piwowarczyk - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny pt. "Zabawka choinkowa"

 Natalia Czupryńska - II miejsce

  • IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Eliza Marchut – wyróżnienie

  • Konkurs plastyczny „Kielce – Moje Miasto w 2022 roku”

Hanna Chylińska - wyróżnienie

Rok szkolny 2020/2021

  • Miejski konkurs "Superbohater w mundurze"

Helena Janusińska - III miejsce

  • VIII Konkurs Recytatorski pt. „Morskie opowieści”

Victoria Miernik - II miejsce

  • Międzyszkolny konkurs literacki dla uczniów klas III szkół podstawowych pod hasłem „Zdalnie czy realnie? W szkole zawsze fajnie!"

Jakub Stachura – wyróżnienie
Amelia Opala – wyróżnienie

  • Alfik Matematyczny

Antonina Piwowarczyk – V miejsce w województwie

  • Alfik Humanistyczny

Antonina Piwowarczyk – II miejsce w województwie

Wiktor Krechkiv – IV miejsce w województwie

  • Ogólnopolski Konkurs SYNAPSIK MEN

Uczniowie, którzy zdobyli najlepsze wyniki w poszczególnych klasach:

Klasa 2a: Hanna Chylińska 84,3%, Franciszek Borucki 80,4%

Klasa 2b: Nikodem Szymczyk 80,4 %, Antonina Piwowarczyk 72,5%

Klasa 3: Denis Izerhim 79,37%, Weronika Bieniek 79,37%

  • III Międzyświetlicowy konkurs plastyczno - recytatorski "Zwierzęta i... ja"

Victoria Miernik – wyróżnienie

  • Międzyszkolny konkurs "MOJA RADA NA ODPADA" organizowany przez Straż Miejską

Antonina Piwowarczyk  - wyróżnienie

  • Ogólnopolski projekt edukacyjny pt. „Przygody Kota Ciepłosława” organizowany przez PGE Energia Ciepła

Uczniowie klasy II b - wyróżnienie


Rok szkolny 2019/2020

  • XIV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Magdalena Piróg - wyróżnienie

  • VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Ech, muzyka, muzyka, muzyka..."

Borys Jabłoński  - I miejsce

  • Mistrzostwa Szkól Podstawowych w Pływaniu

Antonina Piwowarczyk - IV miejsce w stylu dowolnym, VI miejsce w stylu grzbietowym

Helena Janusińska – IV miejsce w stylu dowolnym

  • Międzyszkolny konkurs ortograficzny pt. „Pejzaż z gżegżółką” organizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną

Wiktoria Jakubek, Magdalena Piróg – Arcymistrzynie Ortografii

Rok szkolny 2018/2019

  • Konkurs Plastyczno - Techniczny "Stroik bożonarodzeniowy".

Wiktoria Jakubek - II miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno - Techniczny "Żyj zdrowo" - sałatka na szóstkę.

Maria Leśniak - III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "A to Polska właśnie".

Kacper Szenfer - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jestem bezpieczny na drodze".

Uczniowie klasy III - finaliści
Gabriela Zwolska
Janek Pyrdoł
Maja Sarnecka
Piotr Szymoniak
Kacper Szenfer
Oskar Kurek
Kamil Laskowski
Bartłomiej Nowaczek
Marcel Krochmal
Adam Linertowicz
Natalia Wiatrowska

 

Rok szkolny 2017/2018

 

  • III Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych 

Uczniowie klas II i III - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem: "Szlachetne zdrowie..."

         Albert Matczak - wyróżnienie

  • Międzyświetlicowy Konkur Plastyczno - Techniczny "Żyj zdrowo. Śniadanie na szóstkę".

Maja Błońska - I miejsce

  • Świąteczny Konkur Plastyczno - Techniczny "Drzewko bożonarodzeniowe".

Natasza Jasek - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Mały pisarz".

Maja Szczepanek - III miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Fotograficzny "Jesień ulicy Żeromskiego"

Michalina Kossowska - I miejsce
Patrycja Wojda - wyróżnienie


Rok szkolny 2016/2017

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Dbamy o lasy"

Maja Szczepanek - III miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs "Maska karnawałowa"

Natalia Piwowarczyk - wyróżnienie

  • Międzyświetlicowy Konkurs Literacki "Mały Pisarz"

Katarzyna Juszczak - III Miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski

Katarzyna Juszczak - II Miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno - Techniczny "Upominek dla mamy"

Maja Szczepanek - I miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Anioły, Aniołki, Aniołeczki"

Zuzanna Florczyk - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "My się zimy nie boimy"

Amelia Jaśkowska - I miejsce

Rok szkolny 2015/2016

  • Konkurs Plastyczny "Jak bezpiecznie spędzam czas wolnypo szkole"

Zuzanna Florczyk - I miejsce

  • XVIII eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Kielc pt. "W trosce o nasze bezpieczeństwo"

Amelia Jaśkowska - I miejsce

  • IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja Kartka Walentynka"

Lena Fiuk - III miejsce
Klara Milewska - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Literacko - Plastyczny "My się zimy nie boimy"

Lena Fiuk - wyróżnienie

  • Międzyświetlicowy Konkurs plastyczno - techniczny "Bombka choinkowa"

Julia Bartocha - III miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Literacki "Mały pisarz"

Weronika Krawiec - III miejsce
Roksana Kubicka - III miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs plastyczno - techniczny "Aniołek"

Maria Żłobecka - II miejsce

Rok szkolny 2014/2015

  • Międzyświetlicowy Konkurs - "Najpiękniejsze polskie wiersze dla dzieci"

Malena Kuziel - III miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs origami "Wiosenna łąka"

Julia Kita - wyróżnienie

  • II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Czary - Mary”

Malena Kuziel - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy (literacko - plastyczny)

Julia Kita - II miejsce

  • XV Międzyświetlicowy Konkurs plastyczno - techniczny "Bożonarodzeniowe drzewko"

Julia Zwierzchowska - I miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs plastyczno - techniczny "Owoce źródłem witamin"

Malena Kuziel - III miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs plastyczno - techniczny "Maska karnawałowa"

Agata Puchalska - I miejsce

  • VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja kartka Walentynka"

Lena Fiuk - wyróżnienie

 

Rok szkolny 2013/2014

  • Międzyświetlicowy Konkurs Przyrodniczy „Drzewa i krzewy polskie”

Hubert Borowiec – I miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno - Techniczny "Gwiazda Betlejemska"

Dorota Krzysiek - II miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno – Techniczny „Palma wielkanocna”

Amelia Kubicka – III miejsce Tomasz

  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Julian Tuwim - dla dorosłych, dla dzieci... dla wszystkich":

Konkurs plastyczny - ilustracja do „Lokomotywy” Juliana Tuwima
Milena Skucińska - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Zabawka choinkowa" Świetlica Plus oraz Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej

Oliwia Michalska - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Techniczny „Jajko wielkanocne”

Weronika Gast – wyróżnienie

  • XII Konkurs Plastyczny "Opowieści świętokrzyskie"

Kamila Pieczerak - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych "Sprawnym być - zdrowo żyć" - nagroda FAIR - PLAY
    Miłosz Libuda
    Oskar Stróżyk
    Aleksandra Łącka
    Kamila Pieczerak
    Julia Nowakowska

    Tomasz Zagródka
    Wiktoria Sodel

    Tomasz Karczewski
    Karina Stępień

 

Rok szkolny 2012/2013

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wesoła kraina Juliana Tuwima"

Julia Golda - I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wierszyki łamiące języki"

Aleksandra Ciołak - I miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno - Techniczny "Zabawka na choinkę"

Oliwia Serafin - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wesoła kraina Juliana Tuwima"

Aleksandra Ciołak - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wierszyki łamiące języki"

Julia Golda - II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wierszyki łamiące języki"

Julia Kwaśniewska - III miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Literacki "Bajka Ekologiczna"

Hubert Borowiec - wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wierszyki łamiące języki"

Patrycja Smętkowska - wyróżnienie
Aleksandra Zwierzchowska - wyróżnienie
Michalina Golda - wyróżnienie

 

Rok szkolny 2011/2012

  • Finał Miejski Świętokrzyski Mini Volley Cup
    Zuzanna Wróbel - I miejsce
  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno - Techniczny "Upominek dla Mamy"

Patrycja Smętkowska - I miejsce

  • Finał Miejski Świętokrzyski Mini Volley Cup

Oliwia Dygas - II miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno Techniczny "Świąteczna Mandala"

Kinga Kamiska - II miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs pt. "Higiena na codzień"

Oliwia Dygas - II miejsce

  • Międzyświetlicowy Konkurs Literacki "Dzieci dzieciom bajki piszą"

Anna Kołbuc - wyróżnienie
Maja Gil - wyróżnienie

  • Konkurs Plastyczny BWA "Ilustracja do bajki"

Anna Kołbuc - wyróżnienie
Agata Korny - wyróżnienie

Maja Gil - wyróżnienie
Kinga Kamińska - wyróżnienie

  • Konkurs Plastyczny WBP - ilustracje do książek Łukasza Wierzbickiego

Zuzanna Rak - wyróżnienie
Anna Kołbuc - wyróżnienie

  • Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt. "Palma Wielkanocna" - Świetlica PLUS

Oliwia Dygas - wyróżnienie